Monter/Mechanik zakładowy

Od momentu założenia w 1971 r. nasz klient rozwinął się z jednoosobowego przedsiębiorcy do firmy zatrudniającej ponad 400 pracowników, reprezentowanych w 7 krajach. Rzemiosło, jakość, indywidualna obsługa i cykliczność to najważniejsze filary jednej z największych niezależnych firm rodzinnych w sektorze budowlanym.

Miejsce pracy: Helmond

Obowiązki

Jako monter/mechanik zakładowy będziesz wykonywał prace, które akurat wymagają Twojej uwagi. Oznacza to, że Twoim obowiązkiem będzie:

  • naprawa wózków widłowych: wymiana kół, hamulców, oleju
  • spawanie łukowe, cięcie ogniowe, piłowanie, szlifowanie
  • wykonywanie stałych kontroli
  • przeprowadzanie różnego typu montaży i demontaży

Czas pracy: 50-55 godzin tygodniowo w godzinach 7:00-18:00

Najprościej mówiąc … złota rączka! Potrafisz czytać rysunek techniczny? Nie boisz się pracy fizycznej? Jesteś osobą odpowiedzialną i niezależną, która wie co należy zrobić aby wszystko działo jak należy?  W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność spawania, znajomość podstaw mechaniki
  • Umiejętność naprawiania usterek w wózkach widłowych ( hydraulika, pneumatyka)
  • Doświadczenie w pracy jako „złota rączka”
  • Znajomość technologii metalowej
  • Własny samochód na dojazdy do pracy

Oferujemy

  • Długotrwałą współpracę jako monter/mechanik
  • Stawka godzinowa €12,75-13,25 (zależności od doświadczenia)
  • Wynagrodzenie na podstawie holenderskiego CAO, wypłacane tygodniowo
  • Umowa holenderska
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Pieniądze wakacyjne i płatny urlop wypoczynkowy
  • System emerytalny po 8 tygodniach
  • Zakwaterowanie

Co się potem dzieje?

1
Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

2
Rejestracja

Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

3
Sprawdzenie referencji

Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

4
Przedstawienie klientowi

Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

5
Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

Czy masz jakieś pytania?

Aplikujesz na ofertę pracy: Monter/Mechanik zakładowy

NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!