Kierowca C+E międzynarodowy

Poszukujemy doświadczonych kierowców samochodów ciężarowych C+E zainteresowanych trasami międzynarodowymi w systemie.

Te same trasy i Ci sami klienci! Załadunek oraz rozładunek tylko 3-4 razy w tygodniu!

Baza firmy: okolice Częstochowy

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zestawu ciagnik siodlowy+ naczepa typu Double decker
  • Załadunek oraz rozładunek (3-4 razy w tygodniu) palet przy pomocy elektrycznego wózka paletowego
  • Trasy międzynarodowe: Niemcy - Anglia
  • System 2/1, 3/1, 4/2, 4/1

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Prawo jazdy C+E
  • Kod 95
  • Karta kierowcy
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym

Oferujemy

  • Podstawa 3000 - 3500 PLN brutto + diety € 65 za dzień
  • Atrakcyjne wynagrodzenie -  8500-10 000PLN netto
  • Zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • System pracy 2/1, 2/2, 3/1, 4/2 i inny
  • 2 tygodnie szkoleniowe z kierowcą mentorem
  • Opiekę polskiego spedytora
  • Start i koniec w bazie firmy - okolice Częstochowy

Oferta pracy tymczasowej
Agencja zatrudnienia wpisana do rejestru KRAZ pod numerem 19299

Co się potem dzieje?

1
Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

2
Rejestracja

Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

3
Sprawdzenie referencji

Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

4
Przedstawienie klientowi

Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

5
Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

Czy masz jakieś pytania?

Aplikujesz na ofertę pracy: Kierowca C+E międzynarodowy

NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!