Kierowca kat. C+E hakowiec

Nasz klient to szybko rozwijająca się i dynamiczna firma w sektorze odpadów z główną siedzibą w Eindhoven. Firma kontroluje cały proces, od zbiórki odpadów po pozyskiwanie nowych surowców poprzez recykling.  Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki CE w transporcie krajowym!

Baza: Eindhoven

Obowiązki

Jako kierowca ciężarówki z naczepą z systemem hakowym, jesteś odpowiedzialny za transport różnego rodzaju kontenerów i/lub odpadów. Będziesz musiał również obsługiwać hak (hak, który jest przymocowany do naczepy, za pomocą którego pojemniki są podnoszone i wciągane na naczepę). Ciężarówka hakowa może podnieść nawet do 30 ton. Gdy pojemniki znajdą się na swoim miejscu, będziesz musiał zabezpieczyć je od góry specjalnymi siatkami. Obszar roboczy obejmuje całą Holandię, zarówno miasta, jak i wsie.  Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w ciągu dnia. Twój dzień będzie trwał 10-12 godzin.  Co weekend będziesz wracal na zakwaterowanie.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum roczne doświadczenie jako kierowca kat. CE
  • Prawo jazdy kat. C, Kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Dobra  znajomość języka angielskiego (holenderski będzie zaletą)
  • Własny samochód (do dojazdu do/z pracy)
  • Zaświadczenie o niekaralności (wypis z rejestru karnego / VOG) mile widziane

Oferujemy

  • Stawka godzinowa € 14,03 brutto plus dodatki
  • Holenderski kontrakt
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (€ 800 - 800 netto)
  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni świąteczne (25 dni w roku)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program Emerytalny (po 8 przepracowanych tygodniach)
  • Zakwaterowanie (w weekend)
  • Zwrot kosztów dojazdu do pracy

Co się potem dzieje?

1
Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

2
Rejestracja

Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

3
Sprawdzenie referencji

Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

4
Przedstawienie klientowi

Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

5
Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

Czy masz jakieś pytania?

Aplikujesz na ofertę pracy: Kierowca kat. C+E hakowiec

NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!