Kierowca CE z certyfikatem ADR

Lanaken

  • Belgia
  • Narodowy
  • Międzynarodowy
  • Silos
  • Cysterna
  • CE
  • Pełen etat
  • Vacancy ID : 13635

    Nasz klient jest wysokiej klasy usługodawcą z zakresu logistyki towarów masowych i zbiorników w krajach Beneluksu oraz Europy.

    W tej firmie szacunek dla jednostki i środowiska jest centralnym punktem. Coaching, motywowanie oraz dostosowywanie pracowników na co dzień jest więc tam ważnym elementem.

    Nowoczesne materiały, otwarta i rodzinna atmosfera oraz dobre warunki zatrudnienia gwarantują, że trafiłeś we właściwe miejsce!

    Baza: Lanaken

    Obowiązki

    Jako kierowca ciężarówki będziesz odpowiedzialny za przewożenie towarów różnymi typami naczep (m.in. typu bulk, cysterną i silosem) w krajach takich jak Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Niemcy i Norwegia.

    Do Twoich obowiązków należeć będzie również załadunek i rozładunek. Poza tym będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, a także komputerem pokładowym.

    Będziesz jeździł i spał w ciężarówce od poniedziałku do piątku. Na 45 godzin przerwy będziesz wracać do miejsca zakwaterowania.

    Wymagania dotyczące stanowiska

    • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca samochodu ciężarowego CE
    • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 oraz karta do tachografu cyfrowego
    • Zaświadczenie ADR full+tank (jest koniecznością)
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Własny samochód (do dojazdów do/z pracy)
    • Zaświadczenie o niekaralności

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie godzinowe €14,5025 brutto + €1,6865 ARAB + dodatki
    • Kontrakt belgijski
    • Wypłata tygodniowa (około: 700-1000 euro/netto)
    • Dni płatnego urlopu (21 dni w roku)
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Godziny w tygodniu: 50-55
    • Zakwaterowanie (w razie potrzeby)
    • Dodatek kilometrowy

    Co się potem dzieje?

    1
    Rozmowa telefoniczna

    Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

    2
    Rejestracja

    Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

    3
    Sprawdzenie referencji

    Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

    4
    Przedstawienie klientowi

    Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

    5
    Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

    Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

    Czy masz jakieś pytania?

    24/7 drive Recruitment

    +48322097010

    Aplikujesz na ofertę pracy: Kierowca CE z certyfikatem ADR

    NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

    WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!