Czy szukają Państwo pracy w branży transportowej w Europie Zachodniej?

Szukasz pracy kierowcy ciężarówki w Europie Zachodniej? 24/7 drive jest znany ze swoich uczciwych praktyk zatrudnienia i zaangażowania społecznego i pomaga we wszystkim, co wiąże się z pracą za granicą, np. W przypadku wniosku o ubezpieczenie zdrowotne i organizację mieszkania. Oferujemy pracę w Holandii i Belgii. Na tej stronie można znaleźć więcej informacji na temat naszej procedury pozyskiwania klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszym procesie rekrutacyjnym

Jeśli zdecydują się Państwo aplikować na dane stanowisko, poprosimy o przesłanie nam Państwa CV wraz z listem motywacyjnym. List motywacyjny to podsumowanie cech, które sprawiają, że dana osoba jest odpowiednim kandydatem na stanowisko. W CV i liście motywacyjnym powinny znaleźć się informacje o tym, gdzie Państwo wcześniej pracowali, o Państwa edukacji oraz pasjach. Chcemy dowiedzieć się o Państwu jak najwięcej!

Na podstawie Państwa CV zorganizujemy rozmowę telefoniczną, podczas której będziemy chcieli lepiej Państwa poznać. Następnie przedstawiciel firmy 24/7 drive sprawdzi, czy Państwa kwalifikacje odpowiadają wymaganiom na dane stanowisko. Jeśli tak, poprosimy o przesłanie referencji, a następnie o nagranie wiadomości wideo. Dzięki rekrutacji wideo mogą Państwo przedstawić się firmie 24/7 drive oraz klientowi w sposób bardziej osobisty.

Praca w Holandii

Jeśli zdecydowali się Państwo na podjęcie pracy w Holandii, na pewno mają Państwo sporo pytań. Dlaczego ten kraj, znany z wiatraków i tulipanów, jest tak atrakcyjny dla pracowników? Jakie korzyści wiążą się z rozpoczęciem tu pracy? Co należy wziąć pod uwagę? Firma 24/7 drive może Państwu pomóc odpowiedzieć na te pytania. Poniżej opisujemy kilka korzyści, które wiążą się z pracą w Holandii.

Czytaj dalej

Praca w Belgii

Po podjęciu decyzji o pracy w Belgii prawdopodobnie masz wiele pytań. Co sprawia, że ​​kraj ten słynie z piwa i czekolady, które są tak atrakcyjne do pracy? Jakie są korzyści i co muszę wziąć pod uwagę? 24/7 drive może ci pomóc. Tutaj znajdziesz szereg zalet pracy w Belgii.

Czytaj dalej

Praca w Polsce

Po podjęciu decyzji o pracy w Polsce prawdopodobnie masz wiele pytań. Co sprawia, że ​​kraj ten, słynący ze smakowitej kiełbasy i pięknych kobiet, jest atrakcyjny do pracy? Jakie są korzyści i co musisz wziąć pod uwagę? 24/7 drive może ci pomóc. Tutaj znajdziesz szereg zalet pracy w Polsce.

Czytaj dalej

Zapraszamy do wysłania swojej aplikacji!

Czy mają Państwo jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu z 24/7 drive. Chętnie opowiemy Państwu więcej o naszym procesie rekrutacyjnym. Mogą Państwo również przejrzeć nasze oferty pracy. Jeśli nie znaleźli Państwo na razie odpowiedniej oferty pracy, mogą Państwo zarejestrować się i przesłać do nas swoje CV.

NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

 

WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!