Kierowca C+E z podstawowym certyfikatem ADR

Vacancy ID : 13945

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy doświadczonych kierowców CE z podstawowym certyfikatem ADR.
Zapoznaj się z naszą ofertą pracy i aplikuj już teraz!

Baza: Genk

Obowiązki

Jako kierowca CE będziesz odpowiedzialny za transport różnego rodzaju towarów, umieszczonych głównie palet. Do Twoich obowiązków należało będzie samodzielny załadunek i rozładunek za pomocą ręcznego wózka paletowego. W niektórych przypadkach ciężarówka zostanie załadowana i rozładowana przez pracowników Klienta. Czeka Cię od 2 do 8 załadunków/rozładunków dziennie.
Rozpoczęcie pracy w godzinach porannych - między 04:00 a 06:00. Twoje trasy będą przebiegać głównie przez kraje Beneluksu, północnej Francji i północnych Niemiec.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego/francuskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)
  • Prawo jazdy kategorii CE, karta kierowcy (kod 95) oraz karta tachografu cyfrowego
  • Minimum rok doświadczenia jako kierowca CE
  • Podstawowy certyfikat ADR
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Własny samochód na dojazdy do/z pracy

Oferujemy

  • Stawka godzinowa: 14,1305 € brutto
  • Bon na posiłki: 3 € / dzień
  • Umowa belgijska
  • Płatności co tydzień (około 500 - 700 € netto)
  • Płatne dni urlopowe (21 dni w roku + 6 dni dodatkowego urlopu)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Liczba godzin tygodniowo: 50 - 55
  • Dodatek za podróże
  • Zakwaterowanie

Co się potem dzieje?

1
Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

2
Rejestracja

Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

3
Sprawdzenie referencji

Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

4
Przedstawienie klientowi

Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

5
Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

Czy masz jakieś pytania?

24/7 drive Recruitment

+48322097010

Aplikujesz na ofertę pracy: Kierowca C+E z podstawowym certyfikatem ADR

NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!