Kierowca CE z kontenerami na odpady

Hamme

  • Belgia
  • Narodowy
  • Zmiana dzienna
  • CE
  • Gromadzenie/Przetwarzanie odpadόw
  • Pełen etat
  • Vacancy ID : 13880

    Naszym klientem jest firma zajmująca się wynajmem kontenerów, która zbiera, transportuje i poddaje recyklingowi odpady. Dzięki dostępności kontenerów o różnej pojemności, firma może zapewnić rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta.

    Chciałbyś pracować jako kierowca kontenera na odpady?

    Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już teraz!

    Baza: Hamme

    Obowiązki

    Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za transport odpadów budowlanych i metalowych na terenie Belgii. Załadunek i rozładunek będą częścią Twojej pracy, co oznacza, że będziesz musiał wspiąć się na kontener, aby umieścić blachę we właściwym miejscu. Jest to opcja dla kogoś, kto nie boi się zakurzonej i fizycznej pracy.

    Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, około 8-10 godzin dziennie. Twój dzień będzie zaczynał się między 03:00-06:00 rano, podczas zmiany odwiedzisz 8-10 adresów.

    Wymagania dotyczące stanowiska

    • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE
    • Doświadczenie w pracy jako kierowca CE z kontenerami na odpady (jest dodatkowym atutem)
    • Własny samochód na dojazdy do/z pracy

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie godzinowe: €14,3360 brutto
    • Kontrakt belgijski
    • Cotygodniowe płatności (około € 550-600)
    • Ubezpieczenie zdrowotne
    • Dodatek kilometrowy
    • Zakwaterowanie

    Co się potem dzieje?

    1
    Rozmowa telefoniczna

    Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

    2
    Rejestracja

    Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

    3
    Sprawdzenie referencji

    Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

    4
    Przedstawienie klientowi

    Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

    5
    Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

    Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

    Czy masz jakieś pytania?

    24/7 drive Recruitment

    +48322097010

    Aplikujesz na ofertę pracy: Kierowca CE z kontenerami na odpady

    NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

    WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!