Kierowca międzynarodowy kat. C+E (naczepa firanka)

Trzebinia

  • Polska
  • Międzynarodowy
  • Firanka
  • CE
  • Logistyka
  • Pełen etat
  • Vacancy ID : 12829

    Dla naszego klienta z okolic Chrzanowa poszukujemy kierowcy międzynarodowego C+E z rocznym doświadczeniem.

    Baza: Trzebinia/Rotterdam

    Typ naczepy: firanka

    Obowiązki

    Jako kierowca ciężarówki zajmować się będziesz przewozem różnego rodzaju produktów (na paletach, w big-bag-ach lub luzem) pomiędzy Holandią, Belgią i Niemcami. Załadunek i rozładunek odbywać się będzie za pomocą elektrycznego wózka paletowego, jednak w 90% przypadkach zrobi to za Ciebie ktoś inny lub w ogóle nie będzie to konieczne i wystarczy przepiąć naczepę w porcie. Komunikacja odbywać się będzie za pomocą komputera pokładowego.
    Pracować będziesz w wybranym przez Ciebie systemie, weekendy spędzając na bazie w Rotterdamie – baza wyposażona jest w pełen sanitariat i kuchnie.
    Dodatkowo, możliwy jest również transport pracowniczy z okolic Chrzanowa/Katowic/Wrocławia (trasa A4) do bazy w Rotterdamie. Wyjazdy z Polski w każda sobotę wieczorem, a powroty w piątek w nocy.

    Wymagania dotyczące stanowiska

    • Prawo jazdy kategorii C+E, karta kierowcy, kod 95
    • Minimum roczne d oświadczenie jako kierowca kat. C+E
    • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
    • ADR podstawowy

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio w firmie transportowej
    • Nowoczesny tabor: mercedesy wyposażone w lodówki, klimatyzacje postojowe oraz GPS
    • Pracę w przyjaznej firmie
    • Możliwość wyboru systemu pracy: 4/1, 6/2, 8/2
    • Wynagrodzenie: € 100 za dzień pracy
    • Pracę zgodną z przepisami o czasie pracy kierowców
    • Komunikacja z dyspozytorem w języku polskim lub angielskim

    Agencja zatrudnienia wpisana do rejestru KRAZ pod numerem 19299

    Co się potem dzieje?

    1
    Rozmowa telefoniczna

    Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

    2
    Rejestracja

    Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

    3
    Sprawdzenie referencji

    Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

    4
    Przedstawienie klientowi

    Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

    5
    Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

    Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

    Czy masz jakieś pytania?

    24/7 drive Recruitment RU

    +48798476673

    Aplikujesz na ofertę pracy: Kierowca międzynarodowy kat. C+E (naczepa firanka)

    NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

    WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!