Kierowca międzynarodowy C+E -firanka

Strzelce Opolskie

  • Polska
  • Międzynarodowy
  • Firanka
  • CE
  • Pełen etat
  • Vacancy ID : 12864

    Dla naszego klienta ze Strzelec Opolskich, poszukujemy kierowcy kat. C+E w ruchu międzynarodowym do pracy na ciągniku siodłowym z naczepą typu firanka.

    Baza firmy: Strzelce Opolskie

    Obowiązki

    • Przewóz ładunków paletowych pomiędzy Polską a krajami strefy Schengen.
    • Wyjazd i powrót na bazę w Strzelcach Opolskich ciężarówką.

    Jako kierowca odpowiedzialny będziesz za zabezpieczenie oraz bezpieczny transport towaru. Sporadycznie może się zdarzyć ze będziesz musiał rozładować lub załadować towar, jednak w większości przypadków załadunek i rozładunek będzie wykonywany przez obsługę magazynów.
    Praca z reguły jest w ciągu dnia.

    Wymagania dotyczące stanowiska

    • Prawo jazdy kategorii C+E
    • Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej (kod 95)
    • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
    • Dyspozycyjność i rzetelność

    Oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u naszego klienta
    • Pracę z doświadczoną kadra spedycyjną
    • Pracę w systemie 3/1 lub dłuższy
    • Wynagrodzenie w zależności od systemu pracy 7000 – 10000 PLN netto miesięcznie
    • Pracę zgodną z przepisami o czasie pracy kierowców

    Co się potem dzieje?

    1
    Rozmowa telefoniczna

    Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

    2
    Rejestracja

    Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

    3
    Sprawdzenie referencji

    Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

    4
    Przedstawienie klientowi

    Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

    5
    Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

    Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

    Czy masz jakieś pytania?

    24/7 drive Recruitment

    +48322097010

    Aplikujesz na ofertę pracy: Kierowca międzynarodowy C+E -firanka

    NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

    WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!