Procedura aplikacyjna

Jeśli ubiegasz się o pracę jako kierowca ciężarówki w 24/7 drive, z pewnością przejdziesz przez następujące kroki. Chcielibyśmy Cię poinformować krok po kroku jak to wygląda, abyś wiedział, czego się spodziewać.

Aplikuj za pośrednictwem strony internetowej

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany współpracą z nami! Odpowiedz na jedną z ofert pracy na naszej stronie internetowej lub wyślij otwartą aplikację. My skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe. 

Aplikuj za pośrednictwem strony Facebook

Nasze strony na Facebooku mają głównie na celu informowanie o wolnych miejscach pracy i nowościach. Znalazłeś nas na Facebooku i chciałbyś aplikować na jedną z naszych ofert pracy? W takim razie bylibyśmy wdzięczni, gdybyś aplikował za pośrednictwem naszej strony, ale możesz również wysłać nam wiadomość przez Facebooka ze swoimi danymi kontaktowymi.

Nasz rekruter zadzwoni do Ciebie

Kiedy otrzymamy Twoją aplikację, zadzwoni do Ciebie jeden z naszych rekruterów, aby się z Tobą zapoznać. W trakcie rozmowy poznasz więcej szczegółów na temat wybranej przez Ciebie oferty lub rekruter pomoże Ci znaleźć taką, która spełni Twoje oczekiwania. 

Formularz rejestracyjny 

Po rozmowie otrzymasz e-mail z kwestionariuszem osobowym. Wypełnienie go jest bardzo ważne w procesie rekrutacji, ponieważ na tej podstawie zostanie sporządzona umowa o pracę między Tobą a naszą agencją.

Sprawdzenie referencji 

Jeśli ubiegasz się u nas o pracę jako kierowca, osoba rekrutująca sprawdzi również Twoje referencje w poprzedniej firmie lub firmie, którą wskażesz, w celu uzyskania tych informacji. Nie interesuje nas to, czy byłeś lubiany przez szefa, ale jakim kierowcą i pracownikiem byłeś.

Aplikuj przez wideo

Aby przyspieszyć i ułatwić proces aplikacyjny, 24/7 drive wykorzystuje rekrutację wideo . W ten sposób masz możliwość przedstawienia się w bardzo wyjątkowy i osobisty sposób. Omawiamy Twoje życzenia i potrzeby. Dzięki temu możemy znaleźć pracę, która najbardziej Ci odpowiada. 

Jedną z zalet aplikowania za pośrednictwem wideo jest fakt, że osobiście rozmawiasz z rekruterem, którego możesz zobaczyć na ekranie. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​wielu kandydatów czuje się bardziej połączonych z naszymi rekruterami, aplikując za pośrednictwem wideo. Ponieważ jako kierowca ciężarówki, prawdopodobnie jesteś zawsze w ruchu, nasza rekrutacja wideo daje Ci możliwość zaprezentowania się za pomocą telefonu komórkowego! Wszystko, czego potrzebujesz, to działające połączenie internetowe. Aplikowanie nigdy nie było tak proste!

Propozycja u klienta 

Gdy znajdziemy dla Ciebie idealną pracę, przedstawimy Cię klientowi.

Potwierdzenie e-mailem 

Czy istnieje dopasowanie między tobą a klientem? Jeśli tak, jak najszybciej uzgodnimy dogodną dla Ciebie datę przyjazdu do Holandii, Belgii lub Niemiec. Otrzymasz od nas potwierdzenie e-mailem.

Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

Po przyjeździe do Holandii, Belgii lub Niemiec przygotujemy wszystkie oficjalne dokumenty, podpiszemy umowę i odwiedzimy razem klienta. Teraz jesteś gotowy do rozpoczęcia pracy w 24/7 drive.