Strefa Pracodawcy

W całej Europie wspieramy firmy transportowe najlepszymi kierowcami. Zgodnie z niedawno opublikowanym raportem PWC, całkowity niedobór kierowców w Polsce ma osiągać 200 000 do 2022 roku. Naszym celem jest wspieranie firm transportowych w rekrutacji i zatrudnianiu najlepszych kierowców. W ten sposób mogą Państwo ponownie skupić się na swojej podstawowej działalności: Transporcie.

Dlaczego 24/7 drive?

24/7 drive jest dostawcą kompleksowych usług personalnych, specjalizującym się w branży Transport i Logistyka. Katowice to pierwszy polski oddział firmy, mającej swoje korzenie w Holandii. Ponad 2.000 kierowców ciężarówek pracuje dla naszych klientów w Europie każdego dnia. Jak można oczekiwać od rzetelnego partnera, jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR. Gwarantuje to najwyższy poziom oferowanych usług.

Wszystko dobrze zorganizowane

W oparciu o wyrażony zakres życzeń rozpoczynamy poszukiwania specjalistów, którzy pomogą Państwu osiągnąć założone cele. Po dokładnej selekcji kandydatów oraz sprawdzeniu referencji, wybranych z nich, prosimy o nagranie krótkiego filmiku motywacyjnego przy użyciu naszego narzędzia do rekrutacji wideo. W ten sposób otrzymują Państwo od razu możliwość pierwszego zobaczenia kandydata. Kolejny krok to decyzja z Państwa strony, czy wybrany kandydat otrzyma bezpośrednią umowę z firmą, czy też skorzystają Państwo z opcji przedłużonego okresu próbnego do 18 miesięcy. Po tym czasie, mogą Państwo bezpłatnie przejąć pracownika.

Na życzenie zapewnimy odpowiednie zakwaterowanie, ubezpieczenie oraz wszelkie pozwolenia. Korzystamy z najbardziej zaawansowanego oprogramowania do pobierania, archiwizacji i kompleksowej analizy danych z wykresówek, kart kierowców i tachografów cyfrowych. Mają Państwo w ten sposób pewność, że kierowcy pracują zgodnie z obowiązującymi przepisami. Analiza czasu pracy kierowców, niezależnie od tego, czy prowadzona na terenie Rzeczpospolitej Polskiej, czy innych krajów europejskich, będzie zgodna z obowiązującymi normami i wymogami ustawowymi.

Państwa korzyści

  • Pełne skupienie się na swojej podstawowej działalności poprzez oddelegowanie procesu rekrutacji
  • Szybkie wypełnianie wakatów, dzięki czemu jest mniej przestojów w firmie
  • Pewność pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Wsparcie w zakresie umów, wypłat wynagrodzeń i pozwoleń
  • Możliwość skorzystania z przedłużonego okresu próbnego do 18 miesięcy
  • Opcje oszczędności kosztów
  • Brak potrzeby działań rekrutacyjnych
  • Optymalna elastycznośc
  • Niższe koszty zatrudnienia poprzez zaawansowane oprogramowanie

Kontakt

Adam Kruszecki
a.kruszecki@247drive.pl
Hutnicza 6
40-241 Katowice
+48 511 424 636