O nas

JESTEŚMY 24/7 drive, MIŁO CIĘ POZNAĆ!

24/7 drive to ambitna i profesjonalna firma zajmująca się długoterminowym zatrudnieniem, która swoje korzenie ma w Holandii. Skupiamy się głównie na kierowcach i innych specjalistach z branży logistycznej z całej Europy. Posiadamy biura rekrutacyjne w Polsce, Rumunii i na Litwie. Robimy to już od wielu lat i w tym czasie udało nam się zbudować i utrzymać szeroką sieć profesjonalistów w całej Europie. Oddział w Polsce rekrutuje pracowników na rynek zachodni, głównie do pracy w Holandii, ale rozwija również działalność w kraju i zatrudnia kierowców w polskich firmach.

Indywidualnie

Wszyscy nasi współpracownicy są nastawieni na jak najlepsze dopasowanie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7.

Personalnie

Znamy osobiście naszych kierowców i pracowników logistycznych. Dlatego wiemy dokładnie, czego potrzebujesz.

Profesjonalnie

24/7 drive spełnia wszystkie wymagania i zna świat transportu. Naszym celem jest zadowolenie Twoje i naszych klientów.

NA PIERWSZYM MIEJSCU: PROFESJONALIZM

Przykładamy dużą wagę do tego, aby nasz proces rekrutacji był jak najdokładniejszy. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci są w pełni zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. W trakcie całego, starannie prowadzonego procesu, kontaktujemy się z kandydatem w wielu momentach i na różny sposób (na przykład poprzez wideo rekrutację lub cammio), a następnie umawiamy spotkanie pomiędzy naszym klientem a kandydatem. W ten sposób możemy zagwarantować, że nasi kandydaci będą charakteryzować się profesjonalizmem i odpowiednimi umiejętnościami.

LICZA SIĘ DOBRE WARUNKI ZATRUDNIENIA

Chcemy być jak najlepszym pracodawcą dla naszych pracowników. Czujemy się odpowiedzialni za każdego, kto pracuje w 24/7 drive i chcemy, aby każdy czuł się doceniony, gdy pracuje dla nas i z nami. Kierując się tą ideą, pomagamy naszym pracownikom w znalezieniu odpowiedniego mieszkania w pobliżu ich miejsca pracy i w uzyskaniu niezbędnych dokumentów oraz ubezpieczenia, ale też organizujemy imprezy integracyjne. Wszystko to wynika z naszego pragnienia bycia kimś więcej, niż tylko pracodawcą dla europejskich kierowców i innych specjalistów z branży logistycznego: jesteśmy partnerem, któremu można zaufać.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O 24/7 drive?

Jesteśmy obecni w całej Europie, w Son, Vlaardingen (Holandia), Katowice (Polska) i Cluj-Napoca (Rumunia).Chcesz uzyskać więcej informacji o 24/7 drive? Skontaktuje się z nami, aby dowiedzieć się co możemy dla Ciebie zrobić.

NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

 

WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!