Przydatne informacje

WAŻNE INFORMACJE O TWOJEJ NOWEJ PRACY

Kiedy pracujesz dla 24/7 drive, chcemy mieć pewność, że wszystko jest załatwione. Pomożemy Ci w zorganizowaniu odpowiedniego mieszkania, niezbędnych ubezpieczeń i oczywiście w stałej i terminowej wypłacie wynagrodzenia, by wymienić tylko kilka przykładów.Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o swojej nowej pracy oraz o tym, co zrobimy, aby pomóc Ci odnieść sukces. 

Jeśli masz jakieś pytania, zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami (FAQ) lub skontaktuj się z nami bezpośrednio. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Szukasz pracy w transporcie na terenie Europy zachodniej?

24/7 drive jest dobrze znana ze swoich uczciwych praktyk zatrudnienia i zaangażowania społecznego i pomaga we wszystkim, co wiąże się z pracą za granicą. Na tej stronie można znaleźć więcej informacji na temat naszej procedury rekrutacji.

Czytaj dalej

Procedura aplikacyjna

Jeśli ubiegasz się o pracę jako kierowca ciężarówki w 24/7 drive, z pewnością przejdziesz przez następujące kroki. Chcielibyśmy Cię poinformować krok po kroku jak to wygląda, abyś wiedział, czego się spodziewać.

Czytaj dalej

Aplikacja wideo to łatwy sposób na przedstawienie się!   

Aby przyśpieszyć i ułatwić proces poszukiwania nowych pracowników, firma 24/7 drive korzysta z rekrutacji wideo. Jest to dla Państwa okazja do przedstawienia się nam w wyjątkowy, osobisty sposób.

Czytaj dalej

Czesto zadawane pytania o 24/7 drive

Tutaj znajdziesz najczesciej zadawane pytania dotyczace pracy w 24/7 drive, kiedy otrzymasz wynagrodzenie i inne wazne pytania. Nie mozesz znalezc tego, czego szukasz? Skontaktuj sie z nami natychmiast, a my Ci pomozemy!

Czytaj dalej

Praca w Holandii

Jeśli zdecydowali się Państwo na podjęcie pracy w Holandii, na pewno mają Państwo sporo pytań. Dlaczego ten kraj, znany z wiatraków i tulipanów, jest tak atrakcyjny dla pracowników? Jakie korzyści wiążą się z rozpoczęciem tu pracy? Co należy wziąć pod uwagę? Firma 24/7 drive może Państwu pomóc odpowiedzieć na te pytania. Poniżej opisujemy kilka korzyści, które wiążą się z pracą w Holandii.

Czytaj dalej

Praca w Belgii

Po podjęciu decyzji o pracy w Belgii prawdopodobnie masz wiele pytań. Co sprawia, że ​​kraj ten słynie z piwa i czekolady, które są tak atrakcyjne do pracy? Jakie są korzyści i co muszę wziąć pod uwagę? 24/7 drive może ci pomóc. Tutaj znajdziesz szereg zalet pracy w Belgii.

Czytaj dalej

Praca w Polsce

Po podjęciu decyzji o pracy w Polsce prawdopodobnie masz wiele pytań. Co sprawia, że ​​kraj ten, słynący ze smakowitej kiełbasy i pięknych kobiet, jest atrakcyjny do pracy? Jakie są korzyści i co musisz wziąć pod uwagę? 24/7 drive może ci pomóc. Tutaj znajdziesz szereg zalet pracy w Polsce.

Czytaj dalej