Kierowca międzynarodowy CE

Vacancy ID : 13488

Poszukujesz nowych wyzwań jako kierowca kat. CE?

Poszukujemy kierowcόw międzynarodowych kat. C+E na zestawy z firankami po Europie zachodniej i południowej.

Sprawdź naszą najnowszą ofertę i aplikuj już teraz!

Baza w Polsce: Jędrzejów (okolice Kielc)

*Wyjazdy z bazy i powroty na bazę ciężarówką

Obowiązki

Jako kierowca CE będziesz odpowiedzialny za transport różnego typu ladunków pomiędzy krajami Europy zachodniej oraz południowej . Kierowca rzadko uczestniczy przy załadunku lub rozładunku niemniej jednak sporadycznie może się to zdarzyć. Kraje do których będziesz jeździł to Hiszpania, Francja, Wlochy, Niemcy, Austria oraz kraje Beneluksu.
Do Twoich obowiązkόw należeć będzie rόwnież obsługa komputera pokładowego oraz dokumentacja związana z ładunkiem.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Aktualne prawo jazdy kat. CE,
  • Karta kierowcy i kod 95
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca CE

Oferujemy

  • Umowa o prace bezpośrednio z naszym klientem
  • Pracę na nowoczesnej flocie Daf/Renault 2022r wraz z pełnym wyposażeniem
  • Wynagrodzenie €80 netto/dzień
  • Pracę zgodną z przepisami o czasie pracy kierowców
  • Opiekę przydzielonego spedytora

Co się potem dzieje?

1
Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

2
Rejestracja

Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

3
Sprawdzenie referencji

Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

4
Przedstawienie klientowi

Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

5
Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

Czy masz jakieś pytania?

24/7 drive Recruitment

+48322097010

Aplikujesz na ofertę pracy: Kierowca międzynarodowy CE

NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!