Kierowca międzynarodowy

Vacancy ID : 12454

Dla naszego klienta z okolic Wroclawia z bazą w Holandii poszukujemy kierowcy międzynarodowego C+E z rocznym doświadczeniem.

Baza: Hazerwoude-Dorp

Typ naczepy: firanka

Obowiązki

Przewóz produktów naczepą typu firanka pomiędzy Holandią, Belgia i Niemcami. Produkty wszelakiego rodzaju znajdujące się przeważnie na paletach, big-bag-ach lub luzem . Załadunek i rozładunek odbywa się za pomoca elektrycznego wózka paletowego. Czasami wystarczy przepiąć naczepę w porcie gdzie rozładunek i załadunek nie jest konieczny. Komunikacja odbywa się za pomocą komputera pokladowego. Możliwy przewóz kierowców z okolic Wrocławia do bazy w Hazerwoude. Wyjazdy w sobotę w nocy i powroty do Polski piątek w nocy.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Karta kierowcy
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej (kod 95)
  • Doświadczenie jako kierowca C+E min 12 miesięcy
  • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznej firmie
  • Możliwość wyboru systemu pracy:
  • Wynagrodzenie: 8000 a 10 000 netto ( w zależności od systemu)
  • Pracę zgodną z przepisami o czasie pracy kierowców
  • Darmowy transport busem z/do Wrocławia
  • Komunikacja z dyspozytorem w języku polskim, angielskim lub ukrainskim
  • Wymagana umiejętność obslugi komputera pokładowego

Co się potem dzieje?

1
Rozmowa telefoniczna

Po otrzymaniu Twojej aplikacji jeden z naszych rekruterów zadzwoni do Ciebie żeby lepiej Cię poznać i przekazać Ci szczegóły dotyczące oferty.

2
Rejestracja

Po rozmowie telefonicznej otrzymasz e-mail z formularzem do uzupełnienia w celu ukończenia aplikacji.

3
Sprawdzenie referencji

Nasz rekruter sprawdzi Twoje referencje u poprzedniego pracodawcy aby upewnić się jak on wspomina Ciebie jako swojego pracownika. To dla nas bardzo ważne!

4
Przedstawienie klientowi

Kiedy znajdziemy idealne stanowisko dla Ciebie, przedstawimy Cię naszemu klientowi.

5
Twój pierwszy dzień w 24/7 drive

Jeśli okaże się, że to właśnie Ciebie szukał nasz klient, postaramy się abyś jak najszybciej mógł pojawić się w nowej pracy!

Czy masz jakieś pytania?

24/7 drive Recruitment

+48322097010

Aplikujesz na ofertę pracy: Kierowca międzynarodowy

NIE UDAŁO CI SIĘ ZNALEŹĆ OFERTY PRACY, KTÓREJ SZUKASZ?

WŁĄCZ POWIADOMIENIA I OTRZYMUJ WIADOMOŚCI E-MAIL, GDY OFERTA PRACY BĘDZIE DOSTĘPNA!